AGRO Jevišovice

5.
květen
2018

Zemědělec Rada prohrál soud s Agrofertem

Krajský soud v Brně dnes projednával žalobu zemědělce Bohumíra Rady, který se snažil u soudu zpochybnit smlouvu z roku 2011 o převodu akcií svých někdejších společností Agro Jevišovice a Citonice Agro na společnost Navos z koncernu Agrofert. Soud potvrdil, že Agrofert splnil podmínky transakce i následné kroky, které tehdy byly obsaženy v Memorandu o společném postupu.

23.
únor
2018

Agrofert podal další trestní oznámení na zemědělce Radu..

Praha - Společnost Agrofert podala další trestní oznámení na zemědělce Bohumíra Radu, s nímž je ve sporu kvůli užívání pole v obci Boskovštejn v Jihomoravském kraji. ČTK to sdělil mluvčí podniku Karel Hanzelka. Agrofert tvrdí, že Rada neoprávněně hospodaří na cizím pozemku. Rada, který podle Deníku Referendum pole pohnojil a připravoval se na výsadbu kukuřice, obviňuje Agrofert ze zničení úrody. ČTK Rada sdělil, že Agro Jevišovice vypovědělo podnájemní smlouvu na pozemky v rozporu s memorandem, jež podepsal Babiš v roce 2011 a v němž se zavázal umožnit, aby Rada hospodařil na 1500 hektarech pozemků.

19.
únor
2018

AGRO Jevišovice investuje do živočišné výroby.

AGJ v rámci investic do ŽV spustila osmého ledna novou moderní dojírnu 2x 22 SIDE by SIDE. Stavební část zajišťovala společnost HLAVA stavby, s.r.o., technologii dojírny dodávala společnost FARMTEC, a.s. Jedná se o investici ve výši 15 mil. Kč, kdy tato dojírna bude zvládat v druhé polovině roku podojit 1000 ks krav. Dále probíhá výstavba nové produkční stáje pro 414 ks, budeme aktuálně informovat..

hezký den

5.
únor
2018

Bylo nám ctí přispět finančním darem dětskému oddělení Znojemské nemocnice

Bylo nám ctí přispět finančním darem dětskému oddělení Znojemské nemocnice a pořídit tak pro nejmenší novorozence tzv. „pelíšky“, které se využívají především na dětské JIP.. Miminka se v nich cítí dobře a bezpečně! Využívají se také při „bazální stimulaci“ , kde novorozencům nabízí podněty pro vývoj osobnosti..

Za AGRO Jevišovice a.s. , Tomáš Gračka

31.
květen
2017

Mrazivé svědectví o tom, co prováděl "Sedlák Rada" , který tepal na Václaváku Babiše.

Náměstek ministra dopravy Milan Feranec, který v minulosti působil ve společnosti Agrofert Holding a v roce 2011 nastoupil jako finanční ředitel do AGRO Jevišovice, podal ParlamentnímListům.cz vlastní svědectví o tom, jak to bylo s převzetím této společnosti Agrofertem a jaké osobní zkušenosti má s původním vlastníkem Agra Bohumírem Radou. Ten se mediálně zviditelnil jako bojovník proti Andreji Babišovi, kterého obvinil, že firmu převzal násilně. Dokonce proti němu vystupoval i na nedávné demonstraci na Václavském náměstí.