AGRO Jevišovice

Mechanizace

Středisko mechanizace zabezpečuje komplexní práce technikou pro ostatní úseky Agro Jevišovice a.s. , dále také pro střediska sesterských společnosti v rámci AGF Holdingu, umístěných v regionu hospodaření Agro Jevišovice, a ve volné kapacitě nabízí (po dohodě s mechanizátory), také služby technikou pro externisty.

Pod středisko mechanizace patří také vlastní dílny sídlící v Jevišovicích, kde zaměstnáváme celoročně 15 lidí, včetně skladníka, nákupčího a chod dílen řídí "mistr dílny" .. Středisko nákladní dopravy (kamiony) bylo od 1.4.2012 organizačně vyčleněno do firmy AGF Logistics, která zajišťuje přepravní požadavky uvnitř skupiny AGROFERT i pro externí zákazníky.

Středisko mechanizace sídlí geograficky na 2 střediscích podniku (Jevišovice a Mramotice), zaměstnává celoročně 40 obsluh strojů a 3 THP, ve žních bývá stav osádek doplněn několika brigádníky. Součástí střediska je také mazací linka, zabezpečující údržby techniky vlastní i dalších firem holdingu. Disponujeme také vlastním pneuservisem, který zabezpečuje převážně služby pro vlastní stroje, dle možností také provádíme opravy či přezutí pneu pro externisty..

Kontakt
Vedoucí úseku mechanizace
Tomáš Gračka
tel.: 602 770 329
tomas.gracka@agrojevisovice.cz

 

Mezi základní kameny mechanizace patří stroje značky New Holland, dodavané hlavním importérem do ČR, společností AGROTEC.. Jedná se o traktory, mlátičky, řezačku, teleskopické manipulátory.. 2 pásové traktory vlastníme značky CASE Quadtrack, závěsná technika je širšího záběru značek, kde dbáme ale především na kvalitu a provedení strojů..

Nevyužité stroje nabízíme průběžně k prodeji, v sekci "ODPRODEJ MAJETKU" ..

Aktuální dění, FOTOgalerie, videa z některých našich činností najdete také na Facebookových stránkách společnosti:

https://www.facebook.com/jevisovice.cz