AGRO Jevišovice

30.
leden
2020

VKS Plaveč - nabídka směsí a novinka! EXTRU KAPR

Dobrý den,

 

připravili jsme pro vás nový přehledný seznam nabízených krmných směsí. Nově jej naleznete na našich prodejnách v Plavči, Mramoticích, Božicích a Kosticích.

A co je nového? Brzy nám do něj přibude nově chystaná vnadící směs pro kapry - EXTRU KAPR!!! Ano, EXTRU KAPR, ať zachováme trochu té češtiny v českém výrobku :-) Sledovali jsme trendy a užívané suroviny pro výrobu těch nejlepších krmných směsí. Vybrali si, co by se nám líbilo v naší směsi, na naše krmítko, protože většina z nás jsou aktivní rybáři, zeptali se kamarádů rybářů a vznikla naše EXTRU. Je ze 40% složená z mletých extrudátů z našeho vlastního extrudéru, které zlepší její chuťové a výživové vlastnosti - extrudované lněné semínko, extrudovaný řepkový šrot, extrudovaná kukuřice, extrudované sojové boby. Přidali jsme cukrářské výrobky - "mleté oplatky", aminokyseliny, řepku .... Už se těšíme na první chytačku. Doufám, že budete spokojeni i vy, případně se s námi podělíte o své zážitky, připomínky, doporučení.

Od března tuto směs najdete v našich obchodech a u našich obchodních partnerů. Případně se ptejte na emailu: antonin.kosicek@agrojevisovice.cz nebo volejte: 724 385 263