10. 05. 2019 Středisko Jevišovice po rekonstrukci

Dvě fotky po rekonstrukci dojírny a výstavbě stáje pro skot. Pokračujeme obnovou asfaltových komunikací.

více informací >>


03. 12. 2018 Modernizace živočišné výroby v Jevišovicích

V době, kdy mnohé české podniky stáda skotu redukují nebo úplně ruší, jde firma Agro Jevišovice „proti proudu“. Předposlední říjnový den byla v Jevišovicích slavnostně otevřena nová stáj a dojírna spolu s nezbytnými komunikacemi za bezmála 48 miliónů korun, a to bez dotace státu.

Modernizace stájí a dojíren je rozdělena na tři etapy. První z nich byla dokončena už v roce 2015 a jednalo se o výstavbu hnojišť a kejdového hospodářství spolu s rekonstrukcí produkční stáje pro 210 dojnic. Druhá etapa zahrnovala rekonstrukci a rozšíření rybinové dojírny (2x12) na paralelní dojírnu od Farmtecu (2x22), výstavbu nové stáje pro 404 produkčních dojnic a vybudování přístřešku s výběhem pro 80 stojných krav. Projektantem a dodavatelem technologické části byla společnost Farmtec, dodavatelem stavební části společnost Hlava-Stavby.

více informací >>

29. 03. 2018 AGRO Jevišovice - rekonstrukce střediska Jevišovice

Na středisku Jevišovice byla počátkem roku 2018 spuštěna nová dojírna Farmtec. Dokončovány jsou nové šatny pro personál a zootechniky + fasáda objektu. Zároveň pokračuje i výstavba nového kravína. Jsme hrdí na to, co děláme. Podívejte se na obrázky výstavby :-)

více informací >>


02. 10. 2014 Nové krmné směsi

Máme pro Vaše zvířátka nové pochoutky
více informací >>

01. 03. 2013 Profesionální chiptuning

Máme pro Vás: - profesionální chiptuning pro Vašeho plechového miláčka :o)

více informací >>


01. 01. 2013 Prodej nepotřebného majetku

Nabízíme Vás odkup nepotřebného majetku.

více informací >>

09. 08. 2016Rekonstrukce dopravních cest a čističky na středisku Jevišovice

Připravovaný projekt s podporou Programu rozvoje venkova - Rekonstrukce dopravních cest a čističky na středisku Jevišovice 2016

Rekonstrukce dopravních cest a technologie čištění bude úsporou nejen finanční a energetickou, ale především časovou, kdy v době největšího náporu příjmu komodity (červenec, srpen) bude možné bez jakékoliv následné manipulace přijímat až trojnásobné množství komodity na příjmový koš a tu přímo naskladňovat do sil. Rychlejší manipulací se sníží množství odpadů vzniklých při transportu v cestách a tím se zároveň zvýší kvalita skladovaného zboží a jeho udržitelnosti v silech.

14. 06. 2016Informace pro spotřebitele

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE

v souladu s ustanovením § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění

V případě sporu mezi spotřebitelem a prodávajícím, který se nepodaří stranám urovnat přímo, má spotřebitel právo využít mimosoudního řešení sporu u věcně příslušného subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2.

Více informací týkajících se mimosoudního řešení spotřebitelských sporů naleznete na webové stránce České obchodní inspekce www.coi.cz.

AGRO Jevišovice, a.s.


30. 01. 2017Informace - zavedení EET na našich prodejnách

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin


11. 04. 2017 Vyvrácení dezinformace

Vyvrácení dezinformace o údajném chovu krokodýlů společnosti AGRO Jevišovice

11. 4. 2017
Žádná ze společností koncernu AGROFERT krokodýly nechová

více informací >>

18. 06. 2015 Stanovisko koncernu AGROFERT

Stanovisko koncernu AGROFERT ke sporům se společností AGRO Boskovštejn

více informací >>


25. 07. 2018 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vážení zákazníci, obchodní partneři, návštěvníci webových stránek a uchazeči o zaměstnání,
tímto dokumentem vás informujeme o podmínkách a okolnostech zpracování vašich osobních údajů v naší společnosti, o zajištění ochrany osobních údajů a o vašich právech souvisejících se zpracováním těchto údajů.

více informací >>