Servisní středisko AGRO Jevišovice a.s.

Společnost Agro Jevišovice a.s. se již od svého počátku činnosti zabývá opravárenstvím. Díky širokému spektru mechanizace a to od nákladních automobilů, přes traktory, kombajny, lisy, či talířové brány až po teleskopické manipulátory si vychovává zručné mechaniky a opravárenskou činnost provozuje převážně pro své účely.

Na středisku „dílny“ je zaměstnáno 15 pracovníku, včetně skladníka a zásobovače, který má za úkol dovoz náhradních dílů v rámci zkvalitnění a urychlení oprav.
Toto středisko disponuje i plně vybaveným pneuservisem na nákladní vozidla, zemědělskou techniku a od roku 2012 i osobní vozidla! Přijďte naše služby vyzkoušet..

Největší novinkou tohoto střediska bych vyzdvihl zahájení autorizované, servisní činnosti zemědělské techniky New Holland, Amazone, Kuhn, Hardi, ... pod záštitou společnosti AGROTECHNIC MORAVIA a.s. se sídlem v Olomouci jakožto autorizovaný prodejce zemědělské techniky a to od 1.10.2011.
www.agrotechnicmoravia.cz

Hlavním partnerem je společnost AGROTEC a.s., Hustopeče - ta je v tomto tržním odvětví vůbec největším importérem v ČR.
www.agrotec.cz

Zabýváme se servisem strojů, samozřejmostí je okamžitý zásah u zákazníka na poli (v areálu), dále objednávkami náhradních dílů, prodej pneumatik, pneuservis na nákladní i zemědělskou techniku.
Umíme zajistit pneumatiky dle přání zákazníka, zajistíme jakýkoli rozměr, značku a při koupi pneumatik u nás, sleva na pneuservis!

Absolutní novinkou je zahájení spolupráce s firmou XTuning od března 2013.
Zajišťujeme nyní profesionální chiptuning, úprava startovací dávky, nahrání originál software řídící jednotky, odstranění filtru pevných částic (DPF), ale také opravy HARDWARE (autorádia, navigace, palubní desky,..)!

kontakt:

Vedoucí servisu, pneuservisu:
Gračka Tomáš, 602 770 329
tomas.gracka@agd-jevisovice.cz